NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Wynajem samochodów typu SUV

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ 733-560-444

Coraz większą popularnością na polskich drogach cieszą się samochody SUV. Łączą one w sobie cechy luksusowego auta osobowego oraz terenowego. Dzięki podwyższonemu prześwitowi dają kierowcy poczucie bezpieczeństwa, a także przewagi nad innymi pojazdami.
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem tego rodzaju auta i nie wiesz, czy spełni on Twoje oczekiwania, skorzystaj z naszej oferty! Wypożyczalnia samochodów SUV świadczy wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy takich modeli jak Dacia Duster 1.6 czy też Peugeot 3008 1.6 HDI. Pojazdy wyposażone są w manualną skrzynię biegów, klimatyzację, alarm, centralny zamek czy też system Airbag. Na Twoje życzenie możemy je wyposażyć także w nawigację albo dziecięcy fotelik. Oferujemy samochody SUV, które bez problemu pomieszczą 5-osobową rodzinę, a także bagaże. Dlatego sprawdzą się szczególnie podczas dłuższej podróży na urlop.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu. Podstawą do skorzystania z usług naszej wypożyczalni jest zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie umowy.

DACIA DUSTER 1.6 KAT
Manual Transmission
A/C
5 Doors
5 people
Cena od 150.00
This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.