NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Wynajem samochodów dostawczych

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ 733-560-444

Porządny dostawczak to niezbędne narzędzie pracy w wielu przedsiębiorstwach. Nie zawsze jednak bywa potrzebny. Jeśli chcesz zaoszczędzić na kupnie auta, zdecyduj się na wypożyczenie samochodu. To nie tylko tańsza, ale także znacznie wygodniejsza opcja.
Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych proponuje wynajem na jasnych zasadach, w szybki i bezproblemowy sposób, przy minimum formalności. Czekają na Ciebie nowe modele aut: Citroen Berlingo 1.6, 9-osobowy Renault Trafic, Peugeot Boxer 2.2 oraz Mercedes Sprinter 313. Wszystkie wypożyczane auta przechodzą regularny przegląd. Zapewniamy, że dostępne w ofercie modele są sprawne, pojemne i prowadzą się doskonale.
Przed podjęciem decyzji zachęcamy do dokładnego zapoznania się z parametrami wynajmowanych pojazdów. Z pewnością znajdziesz idealny model, który ułatwi Ci pracę.
Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, gwarantujemy fachową poradę. Pomożemy Ci wybrać idealny pojazd dla Ciebie i Twojej branży. Ułatwiliśmy całą procedurę: wynajem samochodów dostawczych odbywa się online. Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod każdym dostępnym modelem, wybrać dzień i miejsce, a następnie cieszyć się nowym autem podczas załatwiania własnych interesów.

CITROEN BERLINGO 1.6
DOSTAWCZE: CITROEN BERLINGO 1.6
KLASA Samochód dostawczy
Manual Transmission
A/C
5 Doors
5 people
Cena od 160.00
PEUGEOT BOXER 2.2
DOSTAWCZE: PEUGEOT BOXER 2.2
KLASA Samochód dostawczy
Manual Transmission
A/C
5 Doors
3 People
Cena od 165.00
MERCEDES SPRIN. 313
DOSTAWCZE: MERCEDES SPRIN. 313
KLASA Samochód dostawczy
Manual Transmission
A/C
5 Doors
3 People
Cena od 184.00
RENAULT TRAFIC 9-osobowy
Manual Transmission
A/C
5 Doors
Cena od 197.00
MERCEDES SPRINTER C16 LAWETA
Manual Transmission
A/C
Cena od 250.00
This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.