NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Wynajem przyczep

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ 733-560-444

Musisz przewieźć lodówkę lub meble, a nie możesz liczyć na firmę transportową? Skorzystaj z naszej pomocy!Oferujemy wynajem przyczep o ładowności od 500 do 580 kg. Dzięki szerokiej przestrzeni ładunkowej pozwolą na przewóz nawet dużych produktów, na które nie ma miejsca w samochodzie osobowym.
Proponowane przez nas przyczepy zaopatrzone są w solidną plandekę, która chroni przewożone materiały przed deszczem i słońcem. Bardzo łatwo można ją zdjąć, by załadować produkty o większym gabarycie.
Nasza wypożyczalnia przyczep posiada na wynajem modele jednoosiowe (ZASŁAW PKZ 11 - 2050 MM i ZASŁAW PKZ 11 - 2650 MM) oraz dwuosiowy FARO SOLIDUS.
Posiadamy konkurencyjne ceny, które pozwalają na wypożyczenie sprzętu w optymalnych dla Klienta warunkach. To niewielki koszt i wysoka jakość w jednym.
Gwarantujemy pomoc w dobraniu odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do konkretnego modelu auta. Poinformujemy również, na co należy zwrócić uwagę podczas podpinania i odpinania sprzętu. Możesz liczyć na naszych fachowców!
Dbamy o wygodę naszych Klientów. Dlatego nasza wypożyczalnia oferuje świadczenie usług online. Wystarczy wskazać miejsce oraz datę najmu i zwrotu, by zarezerwować sprzęt i odebrać go w dogodnym dla siebie terminie.

FARO SOLIDUS
PRZYCZEPY: FARO SOLIDUS
KLASA Przyczepy
Cena od 55.00
This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.