NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Wynajem lawet

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ 733-560-444

Kupiłeś samochodów i nie masz jeszcze uprawnień do tego, by nim jeździć? A może auto odmówiło posłuszeństwa i za nic nie chce ruszyć z miejsca? Czas na skorzystanie z naszej pomocy!
Nasza wypożyczalnia lawet oferuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. W każdej chwili możesz wejść na naszą stronę i zarezerwować dla siebie potrzebny sprzęt. Wszystko szybko, bezproblemowo i za niewielką cenę.
Oferujemy lawetę TEMACAR o ładowności do 1900 kg (DMC 2700 kg). To bardzo zwrotny model, który można podłączyć do każdego typu auta. Solidna rama nośna, niezależne zawieszenie oraz koło podporowe zapewnią pełną kontrolę nad pojazdem oraz łatwe przewiezienie samochodu.
Dlaczego nasza oferta powinna Cię zainteresować? Ponieważ wynajem lawet w naszym wydaniu to pewność i szybkość w załatwianiu formalności. Wypożyczany sprzęt jest regularnie serwisowany. Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie. Sprawdzamy, czy wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem. Masz wówczas pewność, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie, by przewieźć auto.
Udostępniamy możliwość wypożyczenia sprzętu online. Tą drogą jest znacznie szybciej i wygodniej wybrać dla siebie idealne rozwiązanie. Wystarczy podać miejsce i datę wynajmu, a następnie zarezerwować sprzęt.

LAWETA TEMACAR
LAWETY: LAWETA TEMACAR
KLASA Laweta
1 car
Cena od 122.00
This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.