NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Wypożyczalnia ArtMech Oddział we Włocławku / Krzewent

Masz pytanie - zdzwoń 733-560-444

Czynne 7 dni w tygodniu od 9-tej do 21-wszej

Krzewent 50A, 87-821 Baruchowo

Tel. +48 733 560 444

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych, busów i lawet

Niezależnie od tego, czy poszukujesz kompaktowego auta osobowego na weekendowy wyjazd, wygodnego SUV na rodzinną eskapadę, busa osobowego na wyjazd grupowy - czy też busa blaszaka, busa "firankę" lub lawetę dla celów dostawczych -  nasza flota posiada szeroki zakres i dostępność aut na wynajem

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Wszystkie samochody w naszej wypożyczalni  dostępne dla wynajmu długo lub krótkoterminowego. W przypadku wynajmu długoterminowego negocjujemy ceny - ten typ wynajmu jest za zwyczaj korzystniejszy cenowo

Konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki wynajmu aut

Nie bez powodu nasza flota jest bezustannie w ruchu - oferowane przez nas ceny są konkurencyjne na rynku wynajmu aut, a warunki dopasowane do wymogów naszych klientów w taki sposób, aby redukować koszty wynajmu.

Wynajem aut dla klientów indywidualnych oraz firm

Naszymi klientami  w równym stopniu osoby indywidualne poszukujące pojazdu dla celów prywatnych lub zawodowych - jak i firmy wykorzystujące samochody w celach typowo biznesowych. Szczycimy się długofalową współpracą z wieloma klientami indywidualnymi i firmowymi, którzy powrócili do nas i zdecydowali się pozostać z nami na dłużej.

Flota naszej wypożyczalni

Posiadamy szeroką gamę pojazdów - od kompaktowych aut osobowych, poprzez sedan, kombi i SUV, osobowe busy 9 osobowe, brygadówki, dostawcze busy blaszaki i "firanki" (plandeka) oraz auto lawety i przyczepy.

Auta LPG

Ze względu na wysokie zapotrzebowanie ze strony naszych klientów wzbogaciliśmy naszą flotę o samochody z instalacją LPG. Są one bardzo ekonomiczne, przez co znacząco obniżają koszty wynajmu.

 

This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.