NUMER POTWIERDZENIA

Polish (PL)
PLN z

Twoje auto niespodziewanie się zepsuło? Nie masz możliwości uzyskania pojazdu zastępczego? Proponujemy Ci tani wynajem samochodów (także długoterminowy). Nasza wypożyczalnia w Warszawie dysponuje modelami:

  • Osobowymi (w tym LPG): BMW, Dacia, Volkswagen, Renault, Opel, Citroen
  • Typu SUV: Dacia oraz Peugeot
  • Dostawczymi: Peugeot, Citroen, Renault, Mercedes

A może planujesz przeprowadzkę lub zakup większego sprzętu AGD i potrzebujesz pomocy przy transporcie? U nas tanio wynajmiesz także przyczepy zaopatrzone w plandekę odporną na zmienne warunki atmosferyczne. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż skorzystanie z usług firm transportowych. Do dyspozycji mamy różne modele:

  • Jednoosiowe: Zasław PKZ 11 - 2650 MM oraz PKZ 11 - 2050 MM
  • Dwuosiowe: Faro Solidus

W asortymencie posiadamy również lawety. Sprawdzą się one szczególnie w przypadku, gdy zepsuje Ci się samochód i nie możesz go przestawić w bezpieczne miejsce. Przyda się również, gdy chcesz przetransportować samochód, a nie masz uprawnień do jego prowadzenia. W naszej wypożyczalni posiadamy lawetę Temacar.

Oferujemy zarówno wynajem aut długoterminowy oraz krótkoterminowy. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami najmu.

Wypożyczalnia aut w Warszawie jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Istnieje także możliwość obsługi poza godzinami otwarciami. Obowiązuje wówczas dopłata w wysokości 40 zł.

Możesz również skorzystać z usług naszego mobilnego serwisu, który działa także poza terenem Warszawy.

Metro pl. Wilsona

ul. Klaudyny 6

01-684 Warszawa

Tel. +48 601 981 232

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

This site uses cookies. By continuing to browse you accept their use.